Komunikačný systém

Komunikačný systém

Centrálne ulice Zakopane sú Krupówki, takmer po celej dĺžke peších. Tu je hlavným centrom obchodu a služieb, ktoré sa pripájajú k podzemným tunelom z námestia na konci Gubałówka je Lanovka.

Tepny sú ul-port. Kasprowicz (vchod z Krakova) – Nowotarska – Kościelisko – Skibówki (cesta do Kościelisko) a ul. Chramcówki – Jagielloński – Chałubińskiego – Al. Tatra.
Príručiek avenue je teraz uzavretá a dostať sa Kuźnica tj dráhy na Kasprowy Wierch použitie verejnej dopravy, autobusy, taxi alebo pešo vzdialenosť asi 1,5 km.

Mieste bývalej Námorná oko a Lysej Poľany prechodu ulice vedie Oswald Balzer (ťažko prejazdná v zime).

Pre krátkodobé horských údolí – populárne walking, môžete získať ulicami Grünwald a biely (White Údolie) a na ulici. Kasprusie a Strążyska (Strążyska Údolie, do diery a brána).

Unikátny je umiestnený v centre mesta veľké lúke – šikmý Krupowa, ktorý je obľúbeným miestom pre prechádzky. Kultúrne podujatia ako je festival Mountain folklóru, a hospodárska súťaž v jazde „Komoterska Gonbe”, čo bezkonkurenčné výhľad na hory.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nezaradené i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.