Snaží sa hrať a skákať

Snaží sa hrať a skákať

22.ledna 2011, tesne pred začatím FIS Svetový pohár v skokoch na lyžiach, Zakopane prejsť ulicami veľký sprievod priaznivcov.

Parade pod heslom „Snaží sa hrať a skákať”, bude odchádzať o 11:00 z parkoviska pri Al. 3. mája a Rondo Solidarita, kde Al bude cestovať. 3. mája okolo križovatky s Kosciuszko a Staszica uliciach až k priesečníku ul. Krupówki. Potom sprievod bude cestovať st. Władysław Zamoyski a ulice. Titus Chałubińskiego kruhový objazd v smere na pápeža Jána Pavla II a potom odbočuje vpravo dole na ulici. Bronislaw Česká k Organizácii Spojených Krokiew.
Cesta cez mesto bude trvať približne dve hodiny. Parade bude končiť jeho beh pred prekročením ulici. Żeromskiego približne 13:00 – 13:30.

Organizátori prehliadky, agentúra Testa komunikácie a Radio ESKA, predpovedal mnoho zaujímavostí. Tam bude veľa poľských hudobných hviezd, medzi ostatnými. Patrycja Markowski, Robert M a tím IRA. Na platformách bude hrať Puoteck z Radio ESKA. Bude prebiehať súťaže pre fanúšikov s atraktívnymi cenami. Grand Final Parade vstúpi všetkých účastníkov do stojanov.

Svetový pohár v skokoch na lyžiach súťaž v Zakopane je jedným z najznámejších a najobľúbenejších športových podujatí v Poľsku. Každý rok, v tomto prípade do hlavného mesta poľských Tatrách priťahujú tisíce fanúšikov z celého sveta. Unikátny atmosféra súťaží a športových emócií, ktoré ich sprevádzajú, aby to sedieť v hľadisku alebo známych osobností zo sveta kultúry a politiky. Parade teda bude výborná príležitosť integrovať všetkých účastníkov a priaznivcov veľkých Krokiew povolania.

Priaznivci Parade patróny sú: Tatra lyžiarska asociácia, poľský Zväz lyžiarov, starosta Zakopane, Tatra hajtman, Úrad Zakopane a propagácie mesta agentúra pre rozvoj, propagáciu a kultúru.

Prehliadka podporujúce médiá sú Radio ESKA, Radio Wawa, Super Express, Skionline.pl a Virtual Poľsku.
Usporiadateľ: Testa Communications.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Správy i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.