Verejná doprava

Verejná doprava

Na uliciach Zakopane autobusov, ktoré slúžia ako miestne komunikačné linky, Podhale, ako aj vykonávanie funkcie dopravy. Počas sezóny je ťažké umiestniť, a najzaťaženejšej linky je Kuźnicka. Avšak, všeobecne cesta k Kuźnica na Jaszczurówka a Kościelisko žiadny problém s dostať do konca, pretože tam početné run minibusy súkromnú komunikáciu.

Mierne horšie je dediniek menej atraktívne pre turistov: to je pomerne ľahké sa dostať súkromné ​​oznámenie Poronin alebo Kościelisko, tvrdšie, aby Olcza o tom, či Brzezina Cyrhla.

Hlavné línie mestské komunikácie vedie od autobusovej stanice (Street kruhový objazd Kosciuszko, hneď vedľa vlakovej stanice.) Na konci týchto zastávok:
– Brzeziny, ulice. Kosciuszko, Al. 3. mája Zamoyski, Chałubińskiego, Rondo Kuznicki, Clever Way, Way Oswald Balzer (Nosal lyžiarske stredisko), Jaszczurówka, Cyrhla. Na tejto trase kratšie riadky a Cyrhla Jaszczurówka.
– Olcza-Piszczory, ulice. Kosciuszko, Al. 3. mája Zamoyski, Chałubińskiego, Rondo Kuznicki, šikovný spôsob, ako na ceste do Olcza, Pardałówka.
– Kuźnica, ulice. Kosciuszko, Al. 3. mája Zamoyski, Chałubińskiego, Rondo Kuznicki, Al. Tatra sprievodcovi.
– Kościelisko (Kira), ulice. Kosciuszko, Al. 3. mája Nowotarska, Kościelisko, Skibówki, Krzeptówki, Gronik, Nędzówkę. Poznámka: Táto zbernica nie je prechádza hlavné časti obce Kościelisko!
– Ústup od Chramcówki, ul. Kasprowicz, Spyrkówkę, Harenda.

Ďalšie výlety – do údolia Chochołowska, Chocholow, Bukovina a Białka Tatra Tatra alebo Jórgowa by nemala predstavovať žiadne problémy. Oni tam ako pre autobusy a súkromné ​​autobusové a minibusom.

Výber údolie Chochołowska si uvedomiť, že autobusy autobusy a mikrobusy bežať konci Roztokách, pri ústí údolia, kde na nás čaká 8 kilometrov dlhú prechádzku do baráku v zúčtovacie Chochołowska, môžete použiť požičovňa bicyklov a mini električky, ktoré pozostávajú z ťahača a automobilov.

Ak chcete dostať do Námorná Oko, musíte byť stanovené na 9-km trek z parkoviska k pálenica Białczańska k jazeru, alebo v docela náklad na koňa električkou. Podobná komunikácia Polana jazdí medzi Shiva a prístrešie v čistinke medzi Kuźnica Chochołowska a Kalatówkami.

A reionalnym pekný doplnok k verejnej doprave, sú taxíky, a sane v zime, so zastávkami v niekoľkých centrálnych oblastiach mesta.
Väčšie domčeky a chaty, rovnako ako miestne turistické kancelárie často zariadi na saniach z Zakopane do okolitých údolí, Cyrhla a Kościelisko. Letné mesiace sú „zelené sane” v dorożkach.

Zakopane komunikačné schopnosti dopĺňajú veľmi veľa taxi a – nejakým spôsobom – lanoviek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nezaradené i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.